Členovia AGRION na výstave AGROKOMPLEX 2015

1. septembra 2015  //  Agrion informuje  //  Žiadne komentáre

Návštevníci výstavy Agrokomplex poznajú voľnú plochu E ako priestor, kde je každoročne vystavovaná technika. Tento rok bola prezentovaná na výmere 9 340 m2.

Na tejto výmere boli zastúpené najpredávanejšie značky traktorov na slovenskom trhu. Z prvej sedmičky najobľúbenejších bolo zastúpených šesť značiek: Zetor, John Deere, New Holland, Case, Valtra, alebo Kubota. Okrem toho mohli návštevníci vidieť aj približne ďalších desať značiek svetových výrobcov traktorov.

Návštevníci už tradične na voľnej ploche E našli väčšinu profilových strojov, bez ktorých sa poľnohospodársky podnik v súčasnosti nezaobíde.

Na výstave sa prezentovala aj slovenská výroba. Sejačky značky Pneusej boli umiestnené pred pavilónom B na výmere 200 m2 a na 60 m2 sa prezentovali aj drenážne čističe a postrekovače Greenpon.

AGRION počas výstavy organizoval aj štvrtý ročník Dní poľa na Agrokomplexe. V zadnej časti výstaviska pri Západoslovenskej kolibe sa prezentovali tri spoločnosti – Agri CS Nitra, Ematech Radošina a VPP Jelenec. Moderovaná ukážka technológií prebiehala vo štvrtok (20. augusta) a v piatok (21. augusta 2015). Odborný komentár k predvedeným operáciám zabezpečoval docent Pavol Findura z Katedry strojov a výrobných systémov na TF SPU v Nitre.

Zanechajte komentár

Na to, aby ste mohli zanechať komentár, musíte byť prihlásený.