Deň poľa kukurice v Seliciach – 9. októbra 2014 (prihláška)

26. augusta 2014  //  Agrion informuje  //  Žiadne komentáre

Siedmy ročník Dňa poľa kukurice organizuje AGRION – Združenie dodávateľov pôdohospodárskej techniky v SR, spoločnosť Profi Press vydavateľ týždenníka Roľnícke noviny a poľnohospodársky podnik AGRO Divízia Selice v prvej dekáde októbra.„Podujatie je zamerané na predvádzanie techniky s odborným výkladom jednotlivých technologických postupov pestovania, zberu a pozberovej úpravy kukurice,“ hovorí profesor Ján Jech, prezident združenia AGRION.

Dušan Blaho, manažér odborných podujatí vydavateľstva Profi press informáciu dopĺňa, keď upozorňuje, že okrem poľnohospodárskej techniky môžu návštevníci vidieť aj 126 hybridov kukurice.

„Ponúkané hybridy sú od štrnástich spoločností,“ hovorí Dušan Blaho.

Možnosť prihlásiť sa na Dni poľa kukurice majú spoločnosti vyrábajúce a predávajúce poľnohospodársku techniku do 3. októbra 2014.

„Veríme, že prilákame široké spektrum návštevníkov. O ozvučenie areálu sa tak ako na Dni poľa v Očovej postará dodávateľská firma. Zázemie pre návštevníkov a neskôr aj pre vystavovateľov ponúkne veľkokapacitný stan, ktorého použitie sa nám osvedčilo aj v Očovej,“ hovorí profesor Ján Jech o novinkách na aktuálnom dni poľa.

BLIŽŠIE INFORMÁCIE PRE VYSTAVOVATEĽOV A PRIHLÁŠKA NA STIAHNUTIE VO FORMÁTE DOC:

prihlaska

Zanechajte komentár

Na to, aby ste mohli zanechať komentár, musíte byť prihlásený.